Mamy swój magazyn z dotępnością towaru online.
Oferujemy tylko oryginalne produkty prosto z oficjalnej dystrybucji!
Chętnie dorównamy cenę konkurencji.
Towar z naszego magazynu wysyłamy najpóźniej kolejny dzień roboczy.
Męski driver Titleist GTS2 to nowa generacja w nieustannym dążeniu marki Titleist do osiągnięcia absolutnej doskonałości podczas uderzeń z tee. Zaprojektowany jako model o maksymalnej stabilności w nowej linii GTS, GTS2 powstał z myślą o golfistach, którzy oczekują dodatkowej mocy i powtarzalności na całej powierzchni lica — bez jakichkolwiek kompromisów w kwestii prędkości. Dzięki pełnej, termoformowanej obudowie, przełomowej konstrukcji ramy Split Mass Frame, całkowicie nowemu licu Speed Sync Face oraz systemowi podwójnego wyważenia Dual Weighting System, który daje fiterowi bezprecedensową kontrolę, ten driver o kącie 9° wyposażony w luksusowy shaft Graphite Design Tour AD zapewnia potężny, powtarzalny dystans przy każdym kontakcie z piłką. Natychmiast zweryfikowany i doceniony przez profesjonalistów z całego świata na turniejach touru, GTS2 to driver dla graczy, którzy chcą porzucić wszelkie wątpliwości i z pełną pewnością siebie stawać na fairwayu.
| Loft | Lie | Długość | Pojemność | Swingweight |
|---|---|---|---|---|
| 9° | 58,5° | 45,5" | 460 cm³ |
Split Mass Frame: Sercem przełomowej konstrukcji GTS2 jest rama Split Mass Frame. Dzięki wykonaniu korpusu z opatentowanego przez Titleist polimeru matrycowego (PMP) — materiału kompozytowego, który stanowi niemal 60% powierzchni, ale zaledwie 13% całkowitej masy — inżynierowie Titleist zyskali niezwykłą ilość wolnej masy do redystrybucji. Zamiast przeznaczyć całą tę zaoszczędzoną masę na jeden cel, podzielili ją: cięższy, gęstszy materiał został przesunięty na skrajny tył główki kija, aby radykalnie zwiększyć moment bezwładności (MOI) i zapewnić większą odporność na skręcanie przy uderzeniach poza środkiem. Jednocześnie część masy umieszczono nisko i z przodu, co optymalizuje prędkość i warunki startu, zapewniając penetrujący, potężny lot piłki. GTS2 wykorzystuje 26 g materiału PMP — dwukrotnie więcej niż w poprzedniej generacji GT — co pozwoliło na osiągnięcie pozycji środka ciężkości i wartości bezwładności, które wcześniej były niemożliwe do uzyskania.
Speed Sync Face: Nowe lico Speed Sync Face w driverze GTS2 bazuje bezpośrednio na wcześniejszych technologiach lic stosowanych przez Titleist. Obwód lica jest ograniczony grubszą strukturą wspierającą, która maksymalizuje współczynnik COR (współczynnik restytucji) i ugięcie lica, wyciskając każdą dozwoloną jednostkę prędkości przy uderzeniach centrycznych. Kluczową innowacją w porównaniu z poprzednią konstrukcją Speed Ring jest otwarta górna część pierścienia wspierającego, co generuje większe prędkości piłki w strefach uderzeń w górnej części lica — czyli w miejscu, w którym często dochodzi do kontaktu u wielu graczy. Zmienna grubość na całej powierzchni lica gwarantuje, że prędkość zostaje zachowana nawet wtedy, gdy kontakt z piłką następuje poza idealnym środkiem.
Dual Weighting System: System podwójnego wyważenia Dual Weighting System w GTS2 wprowadza dwa wymienne porty obciążników, co stanowi znaczący krok naprzód w dziedzinie personalizacji w porównaniu z pojedynczym tylnym ciężarkiem w generacji GT. Umieszczając cięższy obciążnik z tyłu, fiterzy mogą nadać priorytet maksymalnej wybaczalności i MOI. Przesunięcie go do przodu zmienia położenie środka ciężkości, zapewniając bardziej kontrolowany start i zoptymalizowaną rotację. Oznacza to, że Twój fiter może precyzyjnie dopasować środek ciężkości drivera do Twojego swingu — oferując kij dostrojony do Twoich specyficznych tendencji uderzeń i pożądanego lotu piłki, a nie uniwersalne, szablonowe rozwiązanie.
| Cecha | GTS2 (Ten kij) | GTS3 | GTS4 |
|---|---|---|---|
| Profil gracza | Maksymalna wybaczalność i powtarzalność na całej powierzchni lica | Precyzja na poziomie Tour i możliwość regulacji | Maksymalna redukcja rotacji (spin) |
| MOI / Stabilność | Najwyższe w linii GTS | Wysokie, z rozszerzoną regulacją środka ciężkości (CG) | Niższe — kompaktowa główka skupiona na niskiej rotacji |
| Dual Weighting System | Tak — porty z przodu i z tyłu | Tak — z rozszerzonym zakresem regulacji CG lewo/prawo | Tak — wyważenie zoptymalizowane pod kątem rotacji |
| Szyjka SureFit® | Tak — 16 ustawień | Tak — 16 ustawień | Tak — 16 ustawień |
| Pojemność główki | 460 cm³ | 460 cm³ | 460 cm³ |
| Najlepszy dla | Graczy, których miejsce kontaktu z piłką różni się na powierzchni lica | Graczy oczekujących maksymalnej kontroli nad lotem piłki | Silnych graczy o szybkim swingu, potrzebujących redukcji rotacji |

Zazwyczaj 14 dni roboczych

Zazwyczaj 30 dni roboczych
Twoja opinia pomoże nam i innym klientom przy zakupie tego produktu.