FootJoy ProDry Ultra Low Cut męskie skarpety, białe

Nowość

FootJoy ProDry Ultra Low Cut męskie skarpety, białe

18140-1087
Przeznaczenie:
Męskie
Rozmiar (skarpet, bielizny):
EU 39-46
Kolor:
biały
Dostępność:
gotowe do wysyłki
52 zł z VAT
Hole in one! Cena specjalna trafiła prosto do Ciebie.
Obowiązuje jeszcze przez
Gwarancja najlepszej ceny
Towar można zwrócić w ciągu 100 dni
Opis

FootJoy ProDry Ultra Low Cut męskie skarpety, białe

FootJoy ProDry Ultra Low Cut to niezawodne, wyczynowe skarpetki golfowe dla mężczyzn, którzy wymagają całodziennego komfortu bez żadnych kompromisów. Zaprojektowane z użyciem autorskiej technologii odprowadzania wilgoci DrySof® firmy FootJoy, utrzymują stopy suche, chłodne i świeże od pierwszego uderzenia aż po ostatni putt. Bardzo niski krój typu stopka (no-show) dyskretnie chowa się w każdym bucie golfowym, dzięki czemu są one równie wszechstronne, co funkcjonalne. Te skarpetki, cieszące się zaufaniem golfistów na całym świecie, zostały stworzone przez producentów butów nr 1 w golfie.

  • Technologia kontroli wilgoci DrySof® – odprowadza wilgoć i parę wodną z dala od skóry, zapewniając stale suchość i większy komfort podczas całej rundy.
  • Amortyzowana podeszwa – specjalnie zaprojektowana, pogrubiona podeszwa zapewnia dodatkowe wsparcie pod stopą i maksymalny komfort na dystansie 18 dołków.
  • Stabilizujący ściągacz na podbiciu – zintegrowana opaska wspierająca podbicie zapewnia idealne, bezpieczne dopasowanie, utrzymuje skarpetę na miejscu i zapobiega jej przesuwaniu się czy rolowaniu.
  • Zaawansowana oddychalność – panele wentylacyjne z siateczki na górnej części stopy zapewniają ukierunkowany przepływ powietrza, chłodząc stopy w ciepłe dni.
  • Doskonała elastyczność i trwałość kształtu – konstrukcja z dodatkiem Lycry/spandexu zapewnia świetne dopasowanie, wyjątkową rozciągliwość i długotrwałe zachowanie pierwotnego kształtu.
  • Komfortowy szew na palcach – ekskluzywny, płaski szew zamknięty marki FootJoy eliminuje podrażnienia i punkty ucisku, umożliwiając wygodne noszenie przez cały dzień.
  • Wzmocniona pięta – dwuwarstwowa strefa pięty zwiększa trwałość i amortyzację w miejscu najbardziej narażonym na przetarcia.
  • Bardzo niski krój Ultra-Low No-Show – układa się niewidocznie poniżej kołnierza buta i nie roluje się, idealny do wszystkich nowoczesnych fasonów obuwia golfowego.
Zarządzanie wilgocią DrySof®

Opatentowana technologia włókien DrySof® firmy FootJoy aktywnie odprowadza wilgoć i parę wodną z powierzchni skóry, rozpraszając ją na zewnątrz. W rezultacie skarpetka utrzymuje suchy mikroklimat wewnątrz buta, zmniejszając ryzyko powstawania pęcherzy i dyskomfortu nawet podczas długich letnich rund.

Siateczkowe panele wentylacyjne

Panele z siateczki o otwartym splocie są precyzyjnie rozmieszczone na górnej części stopy, aby maksymalizować przepływ powietrza dokładnie tam, gdzie gromadzi się najwięcej ciepła. W połączeniu z odprowadzającą wilgoć bazą DrySof®, panele te tworzą podwójny efekt chłodzenia, dzięki czemu model ProDry Ultra Low Cut szczególnie dobrze sprawdza się podczas gry w upalne dni.

Amortyzowana podeszwa i wzmocniona pięta

Amortyzowana strefa podeszwy pochłania wstrząsy przy każdym kroku, zmniejszając zmęczenie podczas długich spacerów po polu golfowym. Pięta posiada podwójną warstwę materiału, co zapewnia dodatkową trwałość i wsparcie w strefie o wysokim tarciu, gdzie większość skarpet przeciera się najszybciej.

Stabilizujący ściągacz na podbiciu

Specjalna elastyczna opaska kompresyjna owija śródstopie, stabilizując pozycję skarpetki podczas gry. Zapobiega to jej zwijaniu się wewnątrz buta, eliminuje punkty ucisku i zapewnia delikatne wsparcie proprioceptywne, co przekłada się na pewniejszy krok.

SpecyfikacjaSzczegóły
Kod produktu18140-1087
MarkaFootJoy
ModelProDry Ultra Low Cut
PłećMęskie
KolorBiały
Rozmiar (EUR)39–46
Krój / DługośćUltra Low Cut (stopki / no-show)
Kluczowa technologiaTechnologia odprowadzania wilgoci DrySof®
Skład materiałowyAkryl, poliester, nylon, MM nylon, Lycra/spandex
Konstrukcja podeszwyAmortyzowana podeszwa pochłaniająca wstrząsy
Konstrukcja palcówComfort Seam – płaski, zamknięty szew
Konstrukcja piętyWzmocniona, dwuwarstwowa pięta
Wsparcie podbiciaZintegrowany ściągacz wspierający podbicie
WentylacjaPanele siateczkowe na górnej części stopy
Zawartość opakowaniaJedna para
KategoriaSkarpetki golfowe
Właściwości
Przeznaczenie
Męskie
Rozmiar (skarpet, bielizny)
EU 39-46
Kolor
biały
Ocena
Chętnie poznamy Twoją opinię

Twoja opinia pomoże nam i innym klientom przy zakupie tego produktu.

Zaloguj się, aby dodać opinię.
Ten produkt nie ma jeszcze opinii.
Pytania
Gwarancja najlepszej ceny

Więcej produktów z tej samej kategorii