Mamy swój magazyn z dotępnością towaru online.
Oferujemy tylko oryginalne produkty prosto z oficjalnej dystrybucji!
Chętnie dorównamy cenę konkurencji.
Towar z naszego magazynu wysyłamy najpóźniej kolejny dzień roboczy.
Uchwyt na kartę wyników Davies Caddy Titan to akcesorium do wózka klasy premium, zaprojektowane tak, aby karta wyników była zawsze pod ręką podczas każdej rundy golfa. Stworzony specjalnie dla golfistów korzystających z wózków Davies Caddy, montuje się bezpiecznie na rączce wózka za pomocą dołączonego plastikowego adaptera i posiada ochronną plastikową osłonę, która chroni kartę wyników przed warunkami atmosferycznymi — wiatrem, deszczem i poranną rosą. Kompatybilny z szeroką gamą wózków golfowych wyposażonych w ramę rączki o średnicy około 30 mm, stanowi wszechstronne i praktyczne ulepszenie dla każdego poważnego golfisty, który chce śledzić swoją grę z łatwością i w dobrym stylu. Montowany w Czechach, uchwyt na kartę wyników Titan odzwierciedla to samo zaangażowanie w jakość i przemyślaną konstrukcję, które definiują całą gamę produktów Davies Caddy.
Uchwyt na kartę wyników Davies Caddy Titan charakteryzuje się wyrafinowanym korpusem w kolorze tytanowym, który został starannie zaprojektowany, aby bezproblemowo współgrać z wózkami Davies Caddy z serii Titan. Wykończenie to ma nie tylko walor estetyczny: trwała, kolorowa obudowa jest odporna na codzienne zarysowania i zużycie wynikające z regularnego użytkowania na polu golfowym, dzięki czemu uchwyt zachowuje elegancki wygląd runda po rundzie. Niezależnie od tego, czy Twój wózek Davies Caddy to ręczny model push, czy model elektryczny z serii Titan, ten uchwyt na kartę wyników integruje się z nim tak, jakby od początku stanowił część oryginalnego wyposażenia. Tytanowy odcień świetnie komponuje się również z wieloma wózkami innych marek, co czyni go stylowym ulepszeniem wykraczającym poza ekosystem Davies Caddy.
Dołączona plastikowa osłona ochronna to jeden z najbardziej praktycznych elementów tego uchwytu na kartę wyników. Tworzy ona przezroczystą, dopasowaną tarczę nad kartą wyników, chroniąc ją przed zamoczeniem i zapewniając czytelność, nawet gdy pogoda zmieni się nieoczekiwanie w trakcie rundy. Nie ma nic bardziej frustrującego niż rozmoczona, rozmazana atramentem karta wyników utrudniająca podliczanie punktów — osłona całkowicie eliminuje ten problem. Osłonę można łatwo podnieść w celu szybkiego wpisania wyniku i ponownie zamknąć w kilka sekund. Jest na tyle lekka, że nie obciąża zauważalnie konstrukcji wózka, a jednocześnie na tyle solidna, by wytrzymać wielokrotne otwieranie i zamykanie podczas setek rund golfowych.
Uchwyt dostarczany jest ze specjalnym plastikowym adapterem, który odpowiada za stabilne mocowanie. Adapter został zaprojektowany specjalnie do zaciskania na okrągłych rurkach rączki o średnicy około 30 mm — to standardowy wymiar stosowany w wózkach Davies Caddy oraz wielu innych markach wózków golfowych dostępnych na rynku. Po umieszczeniu adaptera na rączce i dokręceniu śrub łączących za pomocą dołączonego klucza imbusowego, cała konstrukcja trzyma się niezwykle stabilnie, bez luzów i drgań, nawet na nierównym terenie. Dwuczęściowa konstrukcja adaptera pozwala ustawić uchwyt na kartę wyników na preferowanej wysokości i pod odpowiednim kątem przed jego ostatecznym zablokowaniem. Bez specjalistycznych narzędzi, bez konieczności dokupywania dodatkowego sprzętu i bez zgadywania: wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się już w pudełku.
Instalacja uchwytu na kartę wyników Davies Caddy Titan zajmuje tylko kilka minut dzięki intuicyjnej konstrukcji i wszystkim dołączonym elementom montażowym. Przed montażem zsuń gumowe pierścienie zabezpieczające z obu śrub — służą one wyłącznie do zabezpieczenia śrub przed zgubieniem podczas transportu i nie biorą udziału w samej instalacji.
Za pomocą dołączonego klucza imbusowego przymocuj korpus uchwytu na kartę wyników do plastikowego adaptera, mocno dokręcając dwie śruby imbusowe. Następnie poluzuj dwie śruby łączące na samym adapterze, umieść całą konstrukcję w wybranym miejscu na rączce wózka i mocno dokręć te śruby łączące. Rezultatem jest niezwykle stabilny, wolny od drgań montaż, który pozostaje dokładnie tam, gdzie go umieścisz, runda po rundzie.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Kod produktu | DCSTT |
| Numer katalogowy | DCSC |
| EAN | 8594213283319 |
| Marka | Davies Caddy |
| Wykończenie / Kolor | Titan (tytanowy) |
| Materiał osłony | Plastik (ochronna osłona w zestawie) |
| System montażu | Plastikowy adapter (w zestawie) |
| Kompatybilna średnica rury | Ok. 30 mm |
| Główna kompatybilność | Wózki Davies Caddy; pasuje również do innych wózków golfowych z ramą rączki o średnicy ok. 30 mm |
| Elementy mocujące | 2× śruby z łbem gniazdowym (imbusowe) + klucz imbusowy (w zestawie) |
| Kategoria | Akcesoria do wózków |
| Kraj montażu | Czechy |
Twoja opinia pomoże nam i innym klientom przy zakupie tego produktu.