KUP DZISIAJ, ZAMIEŃ DOPIERO PO ŚWIĘTACH

Kupując dziś pod choinkę, nie musisz martwić się nietrafionym prezentem. U nas w tej chwili masz 90 dni na wymianę nietrafionego prezentu. Wszystkie towary kupujesz u nas bez ryzyka. Jeśli z jakiegoś powodu zakupiony produkt nie odpowiada Tobie lub odbiorcy, nie ma to znaczenia – masz możliwość jego wymiany lub zwrotu! Po prostu przynieś lub wyślij nam nowy, nieuszkodzony i nieużywany towar, dołącz krótki opis czego potrzebujesz (wymiany lub zwrotu), a my zajmiemy się resztą!


Wygodne zakupy

Sugerujemy się jakością usługi, niskie ceny wartościowych produktów. Usługi naszego sklepu jako bezpłatny zwrot oraz wymiana lub szybka wysyłka, gwrantują wygodny zakup w 100%. Jeżeli państwo i przez to znajdą jakiś sposób jhak poprawić nasze usługi prosimy o kontakt z nami.


Na Magazynie = NA MAGAZYNIE

Albo jutro lub bon o wartości 30zł na kolejne zakupy! Towar który prezętujemy jako Na magazynie jest na magazynie. Rozróżniamy różne właściwości, rozmiary i każdy variant osobno. U konkurencji bywa często tak, że z jednego produktu mają tylko dwa trzy rozmiary na magazynie. W tym momencie bywa tak że wariant który państwo chcą jest niedostępny ale widnieje że jest na magazynie. Gwarantujemy że towar który jest u nas na magazynie wysyłamy najpózniej w drugim dniu od złożenia zamówienia. Jeżeli tak nie uczynimy, otrzymują od nas pańswo bon podarunkowy o wartości 30zł na kolejny zakup. Średni czas dostarczenia przesyłki trwa 2,8 dnia, co w rankingu strony www.heureka.cz otrzymują tylko najlepsze sklepy internetowe.


Zadowolenie klijenta *****

97% klijentów nas poleca na Heureka.cz. Średni czas dostarczenia przesyłki trwa 2,8 dnia, co w rankingu strony www.heureka.cz otrzymują tylko najlepsze sklepy internetowe. Niezależny rating klijentów strony www.heureka.cz potwierdza wysoką jakość naszych usług - 5 gwiazdek! Już teraz należymy pomiędzy najlepsze sklepy internetowe. W sklepach golfowych w tym momente nie mamy konkurencji. Dziękujemy za poparcie i dalej pracujemy na 100% zadowolenia każdego naszego klienta.


Porównajcie jakość sami

U innych 14 – a u nas 90 dni!

Według prawa jest 14 dni na wymiane produktu. My ten prawny standard podnieśliśmy do 90dni tak aby nie używany i nie zniszczony towar było możliwe oddać lub wymienić do 90ciu dni od daty zakupu! Ta oto wygoda jest idealna na wymiane nie trafionych prezętów , naprzykład Boże Narodzenie, kiedy można zrobić zakupy z wyprzedzeniem. Do każdego towaru pakujemy również ulotkę jak towar wymienić. Wymiana jest zadarmo i działa bardzo prosto , wysyłają państwo towar do nas i wybieracie coś innego o tej samej wartości z naszego asortymnetu.


Filtry do szybszego wyszukiwania

Aby szybciej znaleźć poszukiwany produkt polecamy używania filtrów. Nasz sklep golfowy jest szybszy niż inne. Naprzykład w kategorii odzieży w sklepie internetowym widnieją tylko produkty które są aktualnie na magazynie . Do szybszego wyszukiwania rozmiarów oraz szybkiego zamówienia polecamy odfiltrować dany rozmiar i wybrać z naszej oferty.


Dalsze powody dlaczego kupować w sklepie Golfbrothers.pl

- Doradzimy państwu z każdým zakupem pod numerem 722 107 042 w dni robocze od 9:00 do 16:00.
- Jesteśmy stabilną firmą, Towar wysyłamy w dni rocze popołudniu przy zamówienu oraz zapłaceniu do 11:00. Tak już możecie cieszyć się zakupionym towarem w dniu kolejnym.
- Wspieramy młodzież z Beskidzkiego klubu golfowego, server TeeTime.cz, turnaje oraz rozwój golfa.
- Nasz zespół zbudowany jest z wszystkich kategorii golfistów. Od początkujących aż po HCP 5. Dlatego potrafimy doradzić wszystkim graczom.
- Potrafimy dostarzczyć asortymnet golfowy pod zamówienie, pod wymiar , według życzenia klijenta poza naszą stałą ofertą.
- Zorganizujemy nadruki na piłeczki, Tee oraz różne inne materiały reklamowe.


Dlaczego sklep golfowy Golfbrothers.pl?

- Największy sklep golfowy oraz wybór w okręgu 200 km (Morawa, Śląsk, Polska, Słowacja).
- Szybki dojaz do naszego sklepu autostradą z Polski , Czech , Słowacji.
- Demo dzień codziennie, tak tylko u nas jest możliwość wypróbowania wszystkiego przed zakupem na miejscu.
- Miejsce z przyjazną atmosferą gzie każdy się dobrze czuje.
- Wierzymy że jako golfiści docenicie państwo jakość naszych usług. Cieszymy się na Wasze zakupy, dlatego że wasze zadowolenie pomaga nam dalej rozwijać jakość naszych usług. Zyczymy przyjemnych zakupów oraz chystej radości z gry.


Ing. Jakub i Tomáš Milatovie

Dlaczego kupować w GolfBrothers.pl?
w magazynie to w magazynie

Mamy swój magazyn z dotępnością towaru online.

Gwarancja oryginalności

Oferujemy tylko oryginalne produkty prosto z oficjalnej dystrybucji!

Najlepsze ceny

Chętnie dorównamy cenę konkurencji.

Szybka wysyłka

Towar z naszego magazynu wysyłamy najpóźniej kolejny dzień roboczy.