Mamy swój magazyn z dotępnością towaru online.
Oferujemy tylko oryginalne produkty prosto z oficjalnej dystrybucji!
Chętnie dorównamy cenę konkurencji.
Towar z naszego magazynu wysyłamy najpóźniej kolejny dzień roboczy.
Square 2 Square Jailbird to klasyczny kształt Odyssey z wyrównaniem Odyssey Versa, który jest obecnie najgorętszym kształtem główki Odyssey. Charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją z centralnym shaftem, putter jest wyważony z palcem do góry, co pozwala mu pozostać prostopadłym do toru podczas całego uderzenia. Jest wyposażony we wkładkę Odyssey Ai-ONE z aluminiowym podkładem i uretanową powierzchnią uderzeniową White Hot oraz nowy stalowy shaft Odyssey SL 90 Stroke Lab.
Nowa linia putterów Odyssey Ai-ONE Square 2 Square charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją z centralnym shaftem, który sprawia, że puttery są Stroke Balanced, więc chcą pozostać prostopadłe przez całe uderzenie. Puttery te są idealne dla golfistów, którzy chcą zminimalizować rotację powierzchni uderzenia podczas puttowania.
Wkładka z frezowanego tytanu została zaprojektowana przy użyciu sztucznej inteligencji w celu stworzenia unikalnych konturów na tylnej powierzchni. Kontury te pomagają utrzymać prędkość piłki przy uderzeniach poza środkiem i pozwalają na lepszą kontrolę odległości bez względu na to, gdzie uderzysz piłkę na powierzchni swingu. Unikalne wykończenie w kolorze szampana uzupełnia ciemnoniebieskie wykończenie PVD główki, nadając jej bogaty i charakterystyczny wygląd.
Stroke Lab 90 shaft
Odyssey Square 2 Square grip - Oversize
| Model | Jailbird CS |
| Typ główki | Mallet |
| Loft | 3° |
| Lie | 70° |
| Toe hang | 90 UP |
| Długości | 33", 34", 35" |
| Waga główki | 360 g |
| Trzymanie | RH |
RH = Right Hand (praworęczny).

Zazwyczaj 14 dni roboczych
Twoja opinia pomoże nam i innym klientom przy zakupie tego produktu.