Inproducts Premium impregancjai na bury golfowe 200ml

Inproducts Premium impregancjai na bury golfowe 200ml

   
INPOB
Dostępność: Zazwyczaj 6 dni roboczych
64 zł
Gwarancja najlepszej ceny
Możesz oddać towar w ciągu 30 dni
Opis

Inproducts Premium impregancjai na bury golfowe 200ml

Zastosowanie: całe obuwie tekstylne, zamszowe i naturalne (niepolerowane). Opracowane specjalnie do użytku w butach z membraną Gore-Tex itp.

Właściwości: nadaje czyszczonym powierzchniom silne właściwości hydrofobowe i znacznie ułatwia późniejsze czyszczenie. Długotrwały efekt ochronny nawet przy aktywnym użytkowaniu i czyszczeniu. Impregnat działa na bazie wody; jest bezbarwny, bezwonny i przyjazny dla środowiska. Zwiększona odporność na sól. Można go szybko i łatwo zastosować.

Instrukcja stosowania: Impregnat nakładać równomiernym strumieniem z odległości 10-20 cm. Dla 100% funkcjonalności impregnat należy nakładać tak, aby dokładnie wchłonął się w oczyszczony materiał, wolny od wszelkich zanieczyszczeń i środków chemicznych. Należy odczekać 24 godziny, aż silikonowa warstwa ochronna całkowicie stwardnieje. Przechowywać w temperaturze od 3°C do 30°C. Nie wystawiaj na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Skład: Produkt jest mieszaniną kilku substancji. Preparat stanowi dyspersję modyfikowanych cząstek hybrydowych w roztworze wodnym. Zawiera nanocząsteczki krzemu. Nie zawiera substancji niebezpiecznych dla zdrowia i środowiska wodnego.

Zużycie: 25 - 100 ml/m2, w zależności od właściwości absorpcyjnych materiału. Okres ważności: co najmniej 2 lata od daty produkcji.

Parametry
Ocena
Z przyjemnością zapoznamy się z Twoją opinią

Twoja ocena pomoże nam i innym w zakupie tego produktu.

Dodaj ocenę

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Pytania
Zapytaj nas o cokolwiek

Odpowiemy na Twoje pytanie najpóźniej w następnym dniu roboczym.

Dodaj zapytanie

Nie mamy jeszcze żadnych pytań odnośnie tego produktu.
Gwarancja najlepszej ceny
Gwarancja najlepszej ceny

Znalazłeś ten produkt w lepszej cenie?

Wyślij zapytanie

Regularnie śledzimy ceny naszej konkurencji i aktualizujemy nasze ceny. Jeśli znalazłeś lepszą cenę za identyczny produkt (ten sam kolor, rozmiar, wariant i dostępność) od autoryzowanych sprzedawców, z przyjemnością dorównamy lub nawet poprawimy cenę.
Średnio dorównujemy cenę do ponad 90% zapytań. Pozostałe 10% to wątpliwy import, nieoryginalny, bez opakowania, używany lub w inny sposób uszkodzony lub trudny do sprzedania wariant. Jeśli ktoś oferuje produkt w podejrzanie niskich cenach, sprawdź pochodzenie towaru, gwarancję, dostępność i raczej nie płać z góry. Uwaga, nawet kije golfowe są podrabiane!

Inne akcesoria

Dlaczego kupować w GolfBrothers.pl?
w magazynie to w magazynie

Mamy swój magazyn z dotępnością towaru online.

Gwarancja oryginalności

Oferujemy tylko oryginalne produkty prosto z oficjalnej dystrybucji!

Najlepsze ceny

Chętnie dorównamy cenę konkurencji.

Szybka wysyłka

Towar z naszego magazynu wysyłamy najpóźniej kolejny dzień roboczy.