Okres nowości nie jest idealny.

Sklepy są zamknięte, dostawcy komletują orraz magazynują produkty głównie w Wielkiej Brytanii , a zarazem mają problemy z planowaniem produkcji z powodu Covid. Ponadto Brexit zatrzymał przepływ dostaw. Są to negatywne skutki obecnej sytuacji dla dostaw również produktów golfowych.

W standardowym roku 2019 zazwyczaj dostarczaliśmy niestandardowe kije w ciągu 10–14 dni. Ze względu na obecne okoliczności zewnętrzne związane z różnymi przepisami i zamknięciami spowodowanymi Covid-19, w przypadku niektórych producentów, ze względu na zwiększone zapotrzebowanie na kije golfowe, czas produkcji został wydłużony do 2-6 tygodni. Oprócz tego czas transportu został teraz dodatkowo wydłużony przez Brexit, ponieważ większość producentów kijów kompletuje kije w Wielkiej Brytanii.

Dlatego przepraszamy za wydłużony czas dostawy z powodu okoliczności zewnętrznych, na które nie mamy wpływu.

Możemy jednak zagwarantować, że nasze procesy zapewniają jak najszybszł, możliwą realizację zamówień i składanie zamówień lub zamawianie produktów niedostępnych w magazynie od dostawców z najszybszą możliwą dostawą do Ciebie.

Dziękujemy za cierpliwość! Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dostarczyć tak szybko, jak to możliwe.


Uważamy, że jest to tylko okres przejściowy i że zanim zacznie topnieć śnieg, dostawy towarów w naszej branży golfowej będą funkcjonować tak jak wcześniej. Wierzymy również, że być może cały świat wkrótce powróci do normalności! Do tego czasu życzymy wszystkim dużo cierpliwości, mocnych nerwów i dobrego zdrowia!

Baw się dobrze grając w golfa i bądź zdrowy!
Josef Kozdra
w imieniu firmy Golf Brothers, s.r.o.

Dlaczego kupować w GolfBrothers.pl?
w magazynie to w magazynie

Mamy swój magazyn z dotępnością towaru online.

Gwarancja oryginalności

Oferujemy tylko oryginalne produkty prosto z oficjalnej dystrybucji!

Najlepsze ceny

Chętnie dorównamy cenę konkurencji.

Szybka wysyłka

Towar z naszego magazynu wysyłamy najpóźniej kolejny dzień roboczy.